Aktuálne info

Info :

16.09.2020
Posledných 25 voľných miest
16.09.2020
Ahojte 👋
no.. ale ved uvidime co bude v oktobri,aka bude situacia 🙂
V kazdom pripade,my sme nastaveni tak,ze idemeeee na Halloweensky tabor,ktoreho tema pre tento rok je “ Zahada “ presnejsie,Zahada odbijajucich hodin 🕰
K platbe pride az v oktobri po zavaznom potvrdeni tabora ( zaloha sa taktiez neplati ),
po 15.oktobri,no miesto si viete uz teraz zaistit prostrednictvom nasej online prihlasky :
19.08.2020
Nakolko uz sa pytate na Halloweensky tabor,tak dam info takto pre vsetkych 🙂 VELMI ale naozaj VELMI ma tesi Vas zaujem o tabory s nami 🤗 Halloweensky tabor je objednany na chate Amor od 29.oktobra do 01.novembra 2020,je to cez jesenne prazdniny.
Prihlasky budu k dispozicii zaciatkom septembra. Len pozor ☝️ na Halloween berieme zas len urcity pocet ucastnikov.
O vsetkom budem informovat 🙂
Lenka
22.08.2020
Písal sa rok 2012, bolo to po Letnom tábore kedy som dostala po prvýkrát možnosť od maminy Milky zorganizovať tábor, Halloweensky tábor, ktorý sa stal napokon veľmi obľúbeným, z čoho mám obrovskú radosť.
Od toho roka ste s nami prešli tábormi ako Skaličan, Kvíčalkou a v súčastnosti Chatou Amor.
Naozaj najväčšou odmenou pre mňa je vidieť Vás posledný táborový deň ako ste smutní, že tábor už končí … vtedy si uvedomím, že pre Vás tie 2 týždne naozaj niečo znamenali a nechali vo Vás plno spomienok, zážitkov, nové priateľstvá či lásky..
No zároveň si uvedomím, že generácia detí, ktoré s nami tieto tábory prežili pomaly vyrástli a stávajú sa z nich dospelí ľudia.
Preto by som chcela dať možnosť znova mladším deťom, ktorých rodičia ma oslovujú aby prežili dobrodružstvá na našich táboroch, ktoré ste prežívali aj Vy.
A preto už od tohto Halloweenskeho tábora pristúpim k zmene a k ohraničeniu vekového limitu na všetkých našich táboroch a to od 5 rokov do 16 rokov. Vy, ktorí máte 17 – 18 rokov a boli ste s nami na Letnom tábore, veľmi rada Vás ešte na Halloweenskom tábore uvidím 😊
Lenka